DOGE, SUI Coin ve Bu 5 Altcoin’den Sıcak Haberler Var!

Tencent Cloud ve Mysten Labs ortaklık kurdu, SUI Coin yükselişe geçti. Bir balina Robinhood’a devasa DOGE yığdı. Meme coin’i DEGEN ByBit’in listesine girdi ve fiyat güçlü yükseldi. Ve daha fazlası…

SUI Coin ve bu 6 altcoin’den sıcak haberler var!

Tencent Cloud ve Mysten Labs ortaklık kurdu

Önde gelen bulut bilişim hizmet sağlayıcılarından Tencent Cloud, Blockchain RPC hizmeti aracılığıyla Sui Blockchain’e ( SUI Coin) verdiği desteği genişletti. Bu stratejik hamle, platform üzerinde merkezi olmayan uygulamalar (dApps) oluşturmak için gelişmiş araçlar ve kaynaklar sağlayacak. Bu işbirliği Sui (SUI Coin) ekosisteminde önemli bir kilometre taşına işaret ediyor. Ortaklık, Sui için geliştirici ekosistemini geliştirmeyi amaçlıyor. Sui’nin (SUI Coin) fiyatı düşüşe geçmeden önce bu gelişmenin ardından kayda değer bir artış gördü. SUI Coin fiyatı bu süreçte tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydetti. Bu da token etrafına iyimserlik yarattı.

Fiyat patlayınca Robinhood’a 250 milyon DOGE gönderildi!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, kripto suları dalgalanmaya devam ediyor. Bu ortamda balinalar da hareket halinde. On-chain balina gözlemcisi Whale Alert, bir balinanın Robinhood’a taşıdığı devasa DOGE yığınlarını tespit etti. Kripto topluluğundaki bazı kişilerin aklına hemen şaka da olsa Elon Musk geldi. Bu transferlerde balina 250.000.000 DOGE’yi anonim bir cüzdandan Robinhood’a taşıdı. Ayrıca 83.103.732 Dogecoin anomin bir Blockchain adresine gitti.

Meme Coin DEGEN ByBit’in listesine girdi, fiyat yükseldi!

Kripto piyasası, meme coin’i DEGEN’in %42’lik etkileyici yükselişiyle bugün bir dalgalanmaya tanık oldu. Bu dalgalanmanın arkasındaki katalizör, DEGEN’in önde gelen kripto para borsalarından biri olan ByBit’te listelenmesiydi. Borsadan gelen raporlara göre, token artık USDT paritesiyle spot piyasada işlem görmeye hazır.

DEGEN’i diğerlerinden ayıran şey, genellikle Twitter’ın kripto analoğu olarak selamlanan merkezi olmayan ağ Farcaster’a entegrasyonu. Başlangıçta Farcaster Degen kanalındaki katılımcılar için bir ödül tokenı olarak tasarlanan token, hızla sadece bir meme coin’den müthiş bir varlığa dönüştü. Büyüyen topluluğu, coin’in potansiyelini benimseyen geliştiricileri, kripto içerik yaratıcılarını ve meraklıları içeriyor.

XRP Ledger yakında büyük AMM güncellemesi alacak

XRP Ledger (XRPL) protokolü, geçtiğimiz hafta main-net’te yayına giren Automated Market Maker (AMM) özelliğine yönelik büyük bir güncellemeyle kullanıma sunulacak. Geliştiriciler, bu güncelemeyi “FixAMMOverflowOffer” olarak tanımlıyor. Güncelleme, “ödeme motorundaki büyük sentetik AMM tekliflerinin yanlış işlenmesini” ele alacak bir araç sağlıyor. Protokol şu anda iyi çalışıyor. Bununla birlikte, AMM motoru zaman içinde daha fazla benimseme ve kullanıcı gördükçe AMMOverflowOffer düzeltmesi kullanışlı olacak.

Alchemy Pay, LaPay’e yatırım yaptı ve API lisansı aldı

Web3 ödeme çözümü sağlayıcısı Alchemy Pay, LaPay UK Ltd’ye yatırım yaptığını duyurdu. LaPay, işletmelerin uluslararası ticari büyümesini teşvik etmeye adanmış İngiltere merkezli bir finansal teknoloji şirketi. Özellikle LaPay, 914920 numaralı Birleşik Krallık Yetkili Ödeme Kurumu (API) lisansına sahip. Ayrıca, Birleşik Krallık Finansal Davranış Otoritesi (FCA)’nın düzenlemelerine tabi.

SlowMist: Prisma Finance’e yönelik saldırılar devam ediyor

SlowMist sosyal medyada Prisma Finance‘e yönelik saldırıların henüz durmadığını paylaştı. Bunun nedenini ise MigrateTroveZap sözleşmesiyle ilgili sorunlara bağladı. SlowMist, protokolün PrismaCore üzerinden askıya alınabileceğini belirtti. Bu yüzden, yetkililerin hızlı hareket etmesi çağrısını yaptı.

FLock.io, 6 milyon dolarlık tohum finansman turunu tamamladı

Bu arada, Web3 AI projesi Flock.io, 6 milyon dolarlık bir tohum finansman turunu tamamladığını açıkladı. Turda, Lightspeed Faction ve Tagus Capital liderliğinde DCG, OKX Ventures ve Volt Capital’in yer aldı. Tohum turu, FLock’un topladığı toplam fon miktarını 8 milyon dolara çıkardı. FLock’un yönetim kurulu bu finansman turundan sonra değişmeyecek. Çünkü FLock hala Gelecekteki Özkaynaklar için Basit Anlaşma (SAFE) aşamasında.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x